Moduły w systemie e-Dzienniczka
dla aplikantów Radcowskich

Moduł plan zajęć

Plan zajęć w formie kalendarza, z możliwością przełączania miesięcy do przodu / tyłu, możliwość zmiany widoku na miesięczny, tygodniowy, dzienny. Dla ułatwienia różnymi kolorami na kalendarzu oznaczone są typy zajęć. Klikając w wybrane zajęcia przechodzimy w widok szczegółowy zajęć. W szczegółowym opisie widzimy temat zajęć, informację o prowadzącym, jeśli są dostępne pliki do pobrania zostaną tu umieszczone. Dodatkowo aplikanci mają możliwość zadawać pytania do prowadzącego zajęcia o nurtujące ich problemy związane z tematem zajęć.

dashboard
dashboard

Moduł komunikaty

W systemie e-Dzienniczek wprowadzono mechanizm komunikatów, komunikaty dzielimy na informacyjne i ważne. Komunikat informacyjny – informacja z działu aplikacji. Komunikat ważny – podczas logowania wyświetla się aplikantowi – nie można nic kliknąć nie zapoznając się z komunikatem

Moduł oceny

W module tym aplikant widzi swoje oceny które zdobył.

dashboard
dashboard

Moduł obecności

Za pomocą przejrzystych wykresów aplikant ma zwizualizowaną obecność na wszystkich zajęciach. Podział na: obecność zaliczona, nieobecne i najbliższe zajęcia. Moduł obecności został wzbogacony o wersję na urządzenia mobilne – dostęp do listy obecności jest automatycznie włączony 15 minut przed zajęciami do 15 minut po rozpoczęciu zajęć. Po tym czasie moduł znika. Dostęp do aplikacji jest z urządzenia mobilnego aplikant loguje się ze swojego telefonu przez sieć wifi z lokalizowaną w OIRP (z określonego adresu IP) po zalogowaniu aplikant zaznacza obecność na liście. Z danego urządzenia zaznaczyć można tylko jedną osobę. Jeśli aplikantowi rozładuje się telefon lub inne przyczyny techniczne – zgłasza się do sekretariatu lub w inne ustalone miejsce celem oznaczenia obecności. Jeśli aplikant przyjdzie spóźniony zgłasza się w sekretariacie celem oznaczenia mu obecności.

Moduł płatności

Jest to dodatkowy moduł do indywidualnych rozliczeń składek. Każdy z aplikantów posiada indywidualne konto bankowe na które dokonuje płatności – wewnętrzny system księguje wpłaty automatycznie na podstawie otrzymanych raportów z banku. Rozliczone raporty są zapisane w systemie i informacje opublikowane aplikantom.

dashboard
dashboard

Moduł pliki

W module tym znajdują się wszystkie pliki, które zostały przypisane do tematów zajęć. Dzięki temu aplikanci w jednym miejscu posiadają zebrane wszystkie pliki – nie muszą szukać po tematach zajęć.

Aplikant

Zakładka ta zawiera moduł sekretariat, profil użytkownika oraz kontakt.

contact_mailModuł sekretariat

W module tym aplikanci komunikują się z sekretariatem działem aplikacji – coś na zasadzie poczty wewnętrznej. Moduł umożliwia wysyłanie wiadomości, załączników, spraw. Dzięki rozwiązaniu poczty wewnętrznej aplikant ma wszystko w jednym miejscu.

dashboard
dashboard

Moduł profil użytkownika

W module tym aplikant uzupełnia swoje dane osobowe. Zaletą tego rozwiązania jest to, że aplikant który dostał się na aplikację samodzielnie uzupełnia wszystkie dane potrzebne podczas trwania aplikacji. Dzięki temu dział aplikacji jest odciążony o tą czynność. Aplikant dodatkowo wgrywa zdjęcie potrzebne do legitymacji, podczas wgrywania zdjęcia system sprawdza czy spełnia ono odpowiednie kryteria (wysokość, szerokość, rozmiar).

Kontakt

veeo Sp. z o.o.
Wola Dalsza 369
37-100 Łańcut
Infolinia: 17 717 37 35

Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz do nas
Godziny pracy:
8.00 do 16.00 w dni powszednie

Wyślij wiadomość

Znajdź nas na

© 2018 veeo Sp. z o.o.
Realizacja i projekt strony www : veeo.pl